hakkımızda logo

Güneş Metal Hakkımızda

Firmamız 15 yıldır inşaat dekorasyon sektörü ile ilgilenmektedir. İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Balıkesir Edremit’te kurulmuş olan Güneş Metal İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, Güneş Metal İnşaat Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Biz Kimiz

Kaliteli Malzeme

Uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanmayı kendine ilke edinmiş olan bir firmayız

Profesyonel Hizmet

Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin en önemli hedefi olduğu bilincindeyiz.

Profesyonel İlişkiler

Etkili ve yapıcı bir iletişim ortamı oluşturarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin uyumunu sağlarız.
Malzeme Kalitesi 100%
Profesyonel Hizmet 99%
Profesyonel İlişkiler 99%

DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN