Uzun yıllardır Güneş Metal İnşaat olarak motorlu otomasyon sistemlerimiz tipiktir, yan odanın daha az olduğu ve güvenlik gerektiren durumlar için mükemmeldir.

İşletme ya da mülk girişleriniz için tasarlanan otomasyon sistemlerimiz yapısal açıklığın çok üzerinde bir tavan boşluğuna ihtiyaç duyar. Gücü zarafet ve tokluk ile birleştirir ve hem iç hem de dış uygulamalar için tasarlanmıştır.

Otomatik sistemli panjurlar, birbirine geçmeli Galvalume, Galvanizli İzoleli ve İzolesiz, Paslanmaz Çelik, Patentli Alüminyum profil ve patentli Parlak Çelik Çubuk Haddeleme Izgaralarından oluşur. Motorlu panjurlar, sorunsuz bir işlem ve uzun ömür sağlamak için güçlü bir şekilde yapılmıştır.

Otomasyon sistemlerimiz, müşterinin koşullarına göre veya IS6248’e uygun olarak da planlanabilir.

Tüm kepenklerimiz, güç kesintisi durumunda manuel olarak geçersiz kılma ile güçlü sürüş uzmanlığı kullanarak otomatiktir ve düşük desibel seviyesi ile yoğun, gürültülü ve güvenilirdir.

Hem sanatsal hem de çalışma koşullarını memnun etmek için sınırsız seçenekle maksimum 30.000 mm genişliğe ve 40.000 mm yüksekliğe kadar üretebiliriz.

Galvaniz çelik otomasyon sistemleri güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilirken alüminyum sistemler estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.

Motorlu kepenkler, görünürlük ve hava akışı sağlarken istenmeyen girişlere karşı güvenlik sağlar. İç veya dış bir alanı sınırlardan uzak tutmanız gerektiğinde, Korkutlar Kepenk Panjur sistemleri cevaptır.